Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pillu liian tiukka?

voiko pillu olla liian tiukka.. ajattelinpa vain ku muija "ratsasti" ja huus kostoa.. mut musta ei tuntunut oikein miltään? missä vika? *hämillään*
44990
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuule taitaa olla ny niiin että oot jääny kii pettämisestä ja se sulle tartutti hyppykuppaa mulkkus kiusaks......

Äänestä

Jos lipsahti peppureiän puolelle ja vaimo huusi kostoa sille? Tai sitten ihan päinvastoin.....
Kysyäkin voi! Vaimoltakin, eikä meiltä. Pöljä.

Äänestä

liian tiukka, niin eiköhän se silloin tuntuisi myös sinulle.

Äänestä

Piukka heh heh naapurin talkkarin nimeä huusi vanhasta muistista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelimies on naisille hellä kirjoitti:

voiko pillu olla liian tiukka.. ajattelinpa vain ku muija "ratsasti" ja huus kostoa.. mut musta ei tuntunut oikein miltään? missä vika? *hämillään*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu