Pallo hukassako?

Onkos Seinäjoelta montakin "äkkirikastunutta" ollu värväämässä "sijoittajia" WinCapitaan?
1320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jokainen oli kuukausittain saanut suuria summia tililleen. Yksikään ei kuitenkaan esittänyt tiliotettaan edes rahasummaa tarjotessa. Eli todellisuudessa puheet olivat saavutusta isommat ja pelko suuri että on menettänyt kaiken sijoittamansa ja nyt olisi pitänyt saada uusia lypsettäviä, aivan sen takia kun ollaan hyviä ystäviä. Sitä piti ihmetellä kun tätä ystävyyttä uudistettiin niin monen vuoden paussin jälkeen niin suudella intohimolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roolikusg Enrulf kirjoitti:

Onkos Seinäjoelta montakin "äkkirikastunutta" ollu värväämässä "sijoittajia" WinCapitaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu