Nalle puussa

1260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puussa

"Nallet telmivät pihapiirissä

Löppösen naapuri oli ollut katselemassa korvasieniä havaitessaan kahden karhun roikkuvan puussa. Hän otti ja juoksi kotiin otaksuen, että pentujen emo seurailee tilannetta lähistöllä.

- Naapurista soitettiin meille ja varoitettiin karhuista. Lähdimme siitä vaimon ja pojan kanssa katsomaan niiden touhuja, Löppönen muistelee.

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1540252

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pulassa.. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2008/05/650372

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu