Kokouksesta mainittua

Pro-Oppositio kokousti su. 25.5 Kouvolassa.
Osanottajia olikin jo runsaasti.

Kevätkokouksessa valittiin Pro-Oppositiolle hallitus ja puheenjohtaja.

Toiminta aktivoituu huomattavasti kesän ja syksyn aikana. Vaalit lähestyy ja siksi myös Pro-Oppositio on heräillä lähes 24/7.

Kiitoksia vielä kaikille läsnäolijoille ja menestystä hallituksen aktiivijäsenille tärkeässä työssänne taistelussa diktatuuria ja pahuutta vastaan. Oikeus voittaa aina.

-Hyvä antaa vähästään, paha ei edes paljostaan.

Pro-Oppositio / Puheenjohtaja
http://www.oppositio.net/

Kirjoitukset: [email protected]
Muut asiat: [email protected]
14547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Esiinnyt täällä, kuin vähä-älyinen.

Timo Soini ja Perussuomalaiset ovat nyt suosittuja. Sinun katkeruutesi ei kannatuslukuihin vaikuta. Pikemminkin päin vastoin.
Kunnallisvaaliehdokkaita ilmaantuu jatkuvasti lisää. Perussuomalaiset tulevat saamaan historiansa suurimman voiton.

Tuonkaltainen lapsen tasolla oleva propagandan harjoittaminen lähinnä huvittaa lukijoita

Kannattaisiko hankkiutua jonnekkin työhön, että saisit maksettua velkasi yhteiskunnalle?

Äänestä

jos kertoisitte pj:n ym. hallituksen jäsenten nimiä ja toiminnastanne muutenkin enemmän.

Äänestä

Että se ei tarvitse Soinilta mitään. Ei rahaa, valtaa, vaaliasiakirjoja eikä mitään muutakaan. Hitlerinkin gallupkäyrät sojottivat aikoinaan korkeuksiin, silti emme ole hänelle lainkaan kateellisia. Diktatuurin vastustaminen on kansalaisvelvollisuus. Pelkästään Finnjet-aloitteen osalta nähtiin mitä tapahtuu, jos diktaattori saa lisää valtaa: Hän sijoittaa kaikki Suomen varat romurautaan ja tekee Suomesta maailman yhteisen kaatopaikan. Tällaiseltä järkyttävältä kohtalolta tahdomme pelastaa Suomen rehellisen kansan.

ProOppositio
hallituksen jäsen

Äänestä
  • jos sinä pietu yksin sävellät tuvan nurkassa, niin mitä toimintaa se on? Etkö ole itse huomannut sitä minkä muut jo kauanaikaa sitten. Pro-oppositio on sinun oma nettipelisi, ei mitään muuta.

    Äänestä

  • missä toiminnassa kirjoitti:

    jos sinä pietu yksin sävellät tuvan nurkassa, niin mitä toimintaa se on? Etkö ole itse huomannut sitä minkä muut jo kauanaikaa sitten. Pro-oppositio on sinun oma nettipelisi, ei mitään muuta.

    On se niin paljon....

    Äänestä

Liityin tänään Pro-Opposition viralliseksi jäseneksi.
Heti sain tukea omalle työlleni.
Taistelemme vääryyttä ja diktatuuria vastaan.

Pro-Oppositio / Jäsen

Äänestä
  • yksinkertaisuutesi.

    Eipä noilla lahjoilla paljoa veroja maksella?

    Äänestä

  • Toivotan sinut lämpimästi tervetulleksi tietotaitoinesi.
    kauniimmalle sukupuolelle antamamme lupauksen mukaisesti autamme sinua lähtemään vaaleihin omalla listallasi ja toivomme,että kotiseutusi muut nuoret naiset seuraisivat rohkeasti esimerkillistä toimintaasi.

    Meidän kautta tuotettu vaalimateriaali ei sisällä elähtäneitä naamataulukuvia.
    Muistathan, että näinä kalliiden polttoaineiden aikoina keskusvarastoltamme saa Dieseliä omakustannushintaan 0,65 E / l .
    Ilmoitathan ajoissa arvioidun tarpeesi niin osaamme varautua toimittamaan heti lomien jälkeen.

    Äänestä

  • ja kaikki pelaa hienosti.
    Ilman kateutta ja puukkoa.
    Kaikki mukaan taistelemaan demokratian ja oikeudenmukaisuuden puolesta.
    http://www.oppositio.net/

    Uusi jäsen

    Äänestä

Mikä on pro-oppositio? Ettekö uskalla naamallanne ja nimillänne esiintyä?

Äänestä
  • revi siitä....

    Äänestä

  • Liperin pojan eli pietun nettileikki, jolla hän viihdyttää ja suggeroi itseään tällä palstalla.
    Yhtään muuta kasvoa tai nimeä ei toistuvista kyselyistä ole tullut esiin, sillä niitä muita ei ole.

    Äänestä

  • on tuon kirjoitti:

    Liperin pojan eli pietun nettileikki, jolla hän viihdyttää ja suggeroi itseään tällä palstalla.
    Yhtään muuta kasvoa tai nimeä ei toistuvista kyselyistä ole tullut esiin, sillä niitä muita ei ole.

    Se juuri on tarkoituskin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro-Oppositio kirjoitti:

Pro-Oppositio kokousti su. 25.5 Kouvolassa.
Osanottajia olikin jo runsaasti.

Kevätkokouksessa valittiin Pro-Oppositiolle hallitus ja puheenjohtaja.

Toiminta aktivoituu huomattavasti kesän ja syksyn aikana. Vaalit lähestyy ja siksi myös Pro-Oppositio on heräillä lähes 24/7.

Kiitoksia vielä kaikille läsnäolijoille ja menestystä hallituksen aktiivijäsenille tärkeässä työssänne taistelussa diktatuuria ja pahuutta vastaan. Oikeus voittaa aina.

-Hyvä antaa vähästään, paha ei edes paljostaan.

Pro-Oppositio / Puheenjohtaja
http://www.oppositio.net/

Kirjoitukset: [email protected]
Muut asiat: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu