Tiedoksi nukkuville

Maailmamme on SUUREN muutoksen kourissa. Maanjäristykset lisääntyvät, poliitikkojen ja valtaapitävien petokset paljastuvat, ihmisten tietoisuus kasvaa, maanulkoista elämää löytyy jne.
Kaikki huipentuu vuonna 2012!
Salailun aika on päättymässä ja hyvä niin.
4178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomen hallitus vaihtuu?

Äänestä

Siitä, kun HÄN tulee, on 3 1/2 v. rauhan aikaa, ja sen jälkeen HÄN paljastaa todellisen olemuksensa. Sitten tulevat 3 1/2 sodan vuotta.

Äänestä
  • se on 3 vuotta, 5 kuukautta ja 24 päivää.

    Äänestä

Mistä saan lisää tietoa tästä aiheesta ja vuodesta 2012?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lampaille kirjoitti:

Maailmamme on SUUREN muutoksen kourissa. Maanjäristykset lisääntyvät, poliitikkojen ja valtaapitävien petokset paljastuvat, ihmisten tietoisuus kasvaa, maanulkoista elämää löytyy jne.
Kaikki huipentuu vuonna 2012!
Salailun aika on päättymässä ja hyvä niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu