Joo, eukko on pantannut jo muutaman vuoden vaihdevuosiensa jälkeen sitä pimppaansa ja minulla tuli tuossa pakollisessa selibaatissa mitta täyteen.
Kun ei kerran kotona naista saa, niin kyliltä saa tällainen vajaa kuusikymppinen herrasmieskin seuraa kun fiksusti osaa käyttäytyä ja rahaa löytyy.
Eli otin suojelukseeni erään nuoren opiskelijatytön, jolla käyn nykyään muutaman kerran kuukaudessa viettämässä mukavia päiväkahvihetkiä ja elämä hymyilee taas.
Minun puolesta eukko saa pihdata tai jakaa torttuansa vaikka sitten jollekin rakastajalleen mielin määrin, ei kiinnosta koko aihe enää hänen kanssaan pätkääkään.
Eli pantatkaa te naiset vaan vaikka kuinka paljon torttuanne, kyllä naisia maailmassa riittää meille miehille.
Suosittelen muillekin puutteessa eläville miehille samaa juttua, ottakaa sponsoroitavaksenne nuori opiskelijatyttö, niin elo maistuu taas !
Kyllä se nuori tyttö
tuntuu hyvältä
3
2565
Vastaukset
- näinhän se menee
jep
- ällöttää..
Ette te papparaiset taida tietää, miten ällöttäviä olette.
Ei mikään ihme, ettei vaimoanne kiinnosta surkeat touhunne. Naisen nautinnosta ette tiedä/välitä yhtään mitään.
Koomista, kun luulee olevansa herrasmies eikä naista saa kun rahalla.
Puutteessa elävät vain surkeat rakastelutaidottomat ukkelit- rahamies
nono...kyllä se raha sinullekin kelpaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22821025Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen994239Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu832988Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv532214Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981868Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891642Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1371595Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731571Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691509Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151403