Huomaatteko lukijat?

kossupäivä. Näillä parilla kaverilla ei ole kavereita, ei harrastuksia, ei edes rahaa. Niillä ei ole kuin yksinkertainen järki ja netti.
Jos lukasee perjantain kirjoituksia taaksepäin, niin ne ovat samantyyppisiä ja samojen idioottien väsäämiä.
4136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saan s-postia yleensä klo 01.00-06.00 välisellä ajalla. Eikä se ole julkaisukelpoista. Soitellaan ja meilataan keskenään, mutta jätetään tämä S24-palsta omaan huomaansa.

Äänestä

Kossu Pietu = Kossu-Pietu sekoilee

Äänestä

ja asiakeskustelu velloo kuin tsunamin jälkiaallot.

Äänestä
  • On ottanut sen verran rutosti kossua. ;=0

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


On perjantai ja kirjoitti:

kossupäivä. Näillä parilla kaverilla ei ole kavereita, ei harrastuksia, ei edes rahaa. Niillä ei ole kuin yksinkertainen järki ja netti.
Jos lukasee perjantain kirjoituksia taaksepäin, niin ne ovat samantyyppisiä ja samojen idioottien väsäämiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu