Hieno asenne ja ele Oulun Kärpiltä.Varsinkin Mikkolalta ja Tarkilta.Eli tällästä esillä...
http://www.youtube.com/watch?v=--Qxrq2J6_0
http://www.youtube.com/watch?v=1Fjwg8fZNy0
http://www.youtube.com/watch?v=--Qxrq2J6_0
http://www.youtube.com/watch?v=1Fjwg8fZNy0
Vastaukset 7
Vanhimmat
jumaleisson, hyviä kyssäreitä,tai sillee, joteski ihan erilainen sydema molemmissa pätkissä
Kärpät on hieno joukkue ja se tekee pelaajineen kaunista työtä monenlaisissa ympyröissä.Tuollaiset vierailut ovat olleet varmasti näille ihmisille suuria hetkiä,joita on ollut mukava muistella jälkeenkinpäin.
Muutenkin hieno juttu,että tämä tuli juuri tähän keskusteluun.Ehkä tällaiset vammaisten haukkujat edes hiukan viisastuisivat sanomisissaan:)
Näin aamutuimaan kai moottorin käynnistys vähän takkuaa.Siis hienoa,että joku laittoi tällaisen näytteen tähän, kun alkoi noi jutut tossa toisessa keskustelussa menemään överiksi.
minnuu kiusataan täällä.Vähänks se on epistä...onneksi on olemassa se teiniäitien auttava puhelinnumero!Kohta ne varmaa poistaa tänkin viestin,*huokaisee syvään*,*lol*,ihqua!
mikä valopää sä oot!Must niinku tuntuu sillai,et sä et paljoo niinku tiiätsä lätkäst bonjaa.Must on tosi hienoo kirjottaa susta just tähän "keskusteluun".Noli turbare circulos meos!Eli älä sotke ympyröitäni!
vammaisten haukkuja!?!
"Ehkä tällaiset vammaisten haukkujat edes hiukan viisastuisivat sanomisissaan:)"
Sano ny vielä, että oot rasisti!
Joo, joo, tiedän, että et ole rasisti, onhan sulla se mulatti skidikin!
VIERAILULLA,EIKS NE ASU SIELÄ.