Haluisin syventyä

mitähän teidän mielestänne rakkaus on oikeasti, minulla on monta rakkautta ollut! SAISKO ANTAUTUA,pysyvää..............
1365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

huumaava ja sekoittava tunnetila.sen voi kokea täydellisenä vain kerran elämässään,sen jälkeen tulevatkin toki rakkautta ovat-mutta ei voi verrata siihen ensimmäiseen todelliseen..koetaan yleensä nuorina..ja kun se tunne sitten joskus sattuu haihtumaan,niin ei se enään samanlaisena takaisin tule,vaikka kyseessä olisikin sama rakkaus..huuma eletty ja kivut kärsitty..:)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rakkauteen kirjoitti:

mitähän teidän mielestänne rakkaus on oikeasti, minulla on monta rakkautta ollut! SAISKO ANTAUTUA,pysyvää..............

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu