Mahtava nippusingle. Kiitos
Hollanti - Wales 2 - 0 1 1,15
Panos 20.00€
Voitto 23.00€
Kiitos jättitilistä KIITOS
Hollanti - Wales 2 - 0 1 1,15
Panos 20.00€
Voitto 23.00€
Kiitos jättitilistä KIITOS
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mutta tuohan on aivan mahtava osuma heiltä. Päivän hehkutettu idea kansainvälisille markkinoille eli Vålerenga onkin sitten jo menossa päin helvettiä.
häviöllä.
Paperiraha idea viestin lopuksi.
Ei ole minun kohdalla ikinä osuneet nämä paperiraha ideat vaikka monesti olen soitellut.
Toivotaan että Vålerenga nousis tasuriin, niin sais ml-vedolla edes omat pois.
Eli se siitä vihjeestä.
Ja sivuilla lukee taas huomenna; "Vålerenga taittui epäonnisesti 2-0 tappioon vaikka hallitsi peliä ja voitti laukaukset 0-20".
Tietäjien ideat kansainvälisille markkinoille eivät osu kyllä kuin vahingossa. Tämä huomio n. 2v:n kokemuksella.
Tulee mieleen columbo vähän nuhjuinen olemus,
äänikin Markolla usein maanantai ja tiistai
aamuisin mennyt joko viskin takia tai sitten
muuten vain on aina flunssa päällä,kuitenkin
ovelan älykkäästi pystyneet tekemään tasaista
tuottoa vuodesta toiseen,vaikka eivät siitä
nyt liian suurta ääntä ole pitäneet?
Vai hehkutettu? Tuohon paikallispeliin Vetoguru vihjasi Fc Lyniä,joka osuikin sekä Nigerian että KPV:n kanssa..se niistä muitten paskanjauhajien hehkutuksista...
En minäkään heitä hirveästi moiti. Julkaisevat lähes ainoana vihjepalveluna seurantaa ja ovat pystyneet tekemään vuodesta toiseen positiivista tulosta. Nuo heidän "kansainväliset vihjeet" ovat kyllä jostain syystä menneet lähes poikkeuksetta pieleen.
VITUT NE MITÄÄN TUOTTOA TEE.NIILLÄ ON KALKULAATTORIT VÄÄRISTETTY MAHDOLLISTAMAAN HEHKUTUKSIA,JOTKA OVAT YHTÄ TYHJÄN KANSSA JA KANSA SOITTAA KALLIISIIN MINUUTTILINJOIHIN !
...TIKTAKTIKTAK..
ja sinä uskot niitten palautusprosentteihin,hohhoijaa.
Jos vihjepalvelu ei julkaise seurantaa, niin porukka itkee siitä että seurantaa ei ole. Jos vihjepalvelu taas julkaisee seurantaa, niin sitten itketään siitä että seuranta ei ole totuuden mukainen. Voisitko kertoa miten heidän tulisi toimia?
kyllä voisin.heidän tulisi olla vihjaamatta.amen.
Lähes kaikki liigat ovat positiivisia, vain Italian Serie A vuodelta 2005-2006 negatiivinen (no miksi? sopupelejä!).
Mutta katsopas tarkemmin: joitakin liigoja puuttuu... Miksi Norjan Tippeliigaa ei löydy vuodelta 2007, Allsvenskaniakaan ei, eikä Superettania... Missä on Mestarien liigan uudemmat vuosikerrat?
Jokin syy täytyy olla! Punaista??
JUURI NÄIN ! PELKÄSTÄÄN VOITOLLISET MAINITAAN ! OLEN AINA PITÄNYT SITÄ KALLISTA MINUUTTITAKSAISTA PULJUA AIVAN HARHAANJOHTAJIEN KUNINKAANA !
Toki jokin yksittäinen liiga voi olla "pakkasella", mutta oleellista on se, että kokonaisuus on plussan puolella. Mainitse jokin toinen vihjepalvelu joka pystyy samaan?
Mistä löytyy esim. Vetogurun seuranta koskien viimeistä vuotta? Vastaus on; ei mistään. ESBC ei julkaise mitään seurantaa, Täysosuma julkaisee jotain satunnaisia "heittoja" lähinnä silloin kun menee hyvin. Vetomaatilla on seurantaa, mutta niitäkin tietoja saa kaivaa sivuilta suurennuslasin kanssa ja tappiollisia jaksoja löytyy joukosta. Profitbetillä ei ole Pitkävedolle lainkaan omaa seurantaa. Itse asiassa Gamblenet on ainoa jolta löytyy selkeä seuranta Pitkävedolle ja palautus niillä on jopa parempi kuin Tietäjillä.
Vetomaatin Pitkävetotilastot löytyvät nykyisin helposti, mutta se ei paljon auta, sillä kolmesta viime vuodesta kaksi on tappiollisia.
Huomaa hyvin että Tietäjät ovat saaneet melko merkittävän aseman suomen vihjemarkkinoilla. Veikkauksen kertoimet laskevat usein heidän vihjaamissa kohteissa ja porukka itkee/juhlii täällä heidän ohi menneitä/osuneita vetoja.
vai niin.Itse olen taas Vetogurun sähköpostiasiakkaana(vihjeet Centrebetille) huomannut että Vetogurun runkokohteen kerroin on Centrebetillä pudonnut monesti ja välillä rajustikin.Ilmeisesti niitä pelataan isoilla panoksilla.
Suomessa pelaaminen on yleistä joten pelejäkin pelataan paljon... ja samat tiedot ovat käytettävissä myös muualla kuin Suomessa joten ei ihme jos kertoimet laskevat...