Hullu tyttö....

...meinas kurvata mun päälle suojatiellä, jouduin hyppäämään pois alta!

Ajokortit pois naisilta!
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja hulluja miehiähän ei olekkaan olemassa.
esimerkiksi yksi rattijuoppo joka ajoi väärällä kaistalla(mies)...

jos yleistät että KAIKKI naiset ovat huonoja kuskeja niin silloin tämä tytsy myöas yleistää:

mies raiskasi naisen....miehiltä *piip* irti ruostuneella veitsellä.

Äänestä
  • cutcutcut...
    Rakkain terveisin,
    Valerie

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jalankulkija kirjoitti:

...meinas kurvata mun päälle suojatiellä, jouduin hyppäämään pois alta!

Ajokortit pois naisilta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu