Pitipäs nopsasti käydä apteekista hakemassa tytön concerta-lääkkeet....ja yllätys yllätys, lääkettä ei saa tukusta. Eikä tietoa koska on tulossa... 36 mg:n lääkkeestä on kyse, lääkäri lomalla ja sijainen ihan pihalla...että ottaapi pattiin.
Vastaukset 1
- aapuuvapaniikkiiii
Siis lääke loppunut tukustakin?!? Missä tämä tapahtui? -Otappa yhteyttä terveyskeskukseen ja kerro tilanne ja VAADI etä joku lääkäri kirjoittaa uuden reseptin että josko saisit lääkkeet muualta???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 97680
- 39675
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32609Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38547Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63516- 34515
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 63491
- 68489