Keskustalla tänään ylimääräinen

"Todennäköisesti ryhmäkokouksessa puhutaan vaalirahoitussotkusta ja puoluesihteeri Jarmo Korhosen toiminnasta".

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Keskustalla tänään ylimääräinen ryhmäkokous/1135236894029?ref=rss

Paikalle ehtii myös Latvianmatkaltaan palaava pääministeri Matti Vanhanen.
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei taida olla hyvät mielessä. Vanhasen viattomuus ja erehtymättömyyshän ovat sellaisia paavillisia faktoja, joita ei sovi edes epäilläkään.

"MITÄÄ EI OO OTETTU. JA JOS OLLAANKI, NII SITTEN SE ON LAILLISTA. JA VAIKKEI OLISKAAN NIIN EI VÄÄRIN AINAKAA. EI MEIÄN TEKEMÄNÄ".

Olemme odottavalla kannalla alkavatko julkisuudessa esillä olleet korruptiota kritisoineet tipahdella "onnettomuuksissa" kuin kärpäset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ryhmäkokous kirjoitti:

"Todennäköisesti ryhmäkokouksessa puhutaan vaalirahoitussotkusta ja puoluesihteeri Jarmo Korhosen toiminnasta".

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Keskustalla tänään ylimääräinen ryhmäkokous/1135236894029?ref=rss

Paikalle ehtii myös Latvianmatkaltaan palaava pääministeri Matti Vanhanen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu