Sinä Graffittien poistaja

Olit Korson asemalla eilen pesemässä töherryksiä pois. Sulla oli hiukset ponihännällä. Jäit mieleeni... Saisimpa sinut omakseni.
2296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itte sotkenu sen seinän ja ny joutu pesee :D Eipä noihi hommii joudu varmaa muut,ku yhdyskuntapalveluu joutuneet eli luulma et kandee unohtaa...

Äänestä
  • Jotkut on valinnut tekevänsä tuommoista työtä..ja terveiset kerrottu eteenpäin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihastunut... kirjoitti:

Olit Korson asemalla eilen pesemässä töherryksiä pois. Sulla oli hiukset ponihännällä. Jäit mieleeni... Saisimpa sinut omakseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu