ETSIKKOAIKA MENI SIVU SUUN

Eräs valtio-opin professori sanoi että voi tulla uusia populistisia liikkeitä politiikkaan kun maassa
on sekava tilanne.
5187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinivalkoiset saavat 5000 kannattajakorttia kokoon heinäkuun alkuun mennessä ja tuo puuttuvaa väriä politiikkaan kunnallisvaaleissa.

Äänestä
  • kasaan, sillä niitä puuttuu yhä yli 3500 kappaletta. kukaan itseään kunnioittava ja älyllä varustettu suomalainen ei kirjoita kannatustaan, moisen sekolauman kortteihin.

    Äänestä

  • kannatajakorttejaan kirjoitti:

    kasaan, sillä niitä puuttuu yhä yli 3500 kappaletta. kukaan itseään kunnioittava ja älyllä varustettu suomalainen ei kirjoita kannatustaan, moisen sekolauman kortteihin.

    koossa 4532

    Äänestä

  • oik tiet kirjoitti:

    koossa 4532

    sillä vielä Tpoukokuun ekalla viikolla oli kerätty vastavajaa 1500 ja siihen se tyssää koko keräys talkoo. SKS.llä ei ole tilaiusta eikä tulevaisuutta, ja siihen ei jonkun turun turjakkeen itsekylläisyys riitä.

    Äänestä

päin persettä. Suurvoittoa tarjottiin, tyytyi nysväämään puukkojensa kanssa. Tosi dorkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oli muuta harrastusta kirjoitti:

Eräs valtio-opin professori sanoi että voi tulla uusia populistisia liikkeitä politiikkaan kun maassa
on sekava tilanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu