Naisen valta on hirvee!

Kun nainen pääsee hallitsemaan miestä sillä riistolla ei ole mitään määrää.Nainen vie tuhkatkin pesästä ja pompottaa,että.Voi sitä mies poloista joka joutuu tossun alle.
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vai että vie nainen tuhkatkin pesästä.
Taidat olla oikeia tuhkamuna.

Äänestä
  • Mikä on tuhkamuna?

    Äänestä

tarviiko kummankaan olla vallassa? ja jos tarvii niin miksi ihmeessä?
tasa-arvoa tämä tytyli haluaa.

Äänestä

Niin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ykä kirjoitti:

Kun nainen pääsee hallitsemaan miestä sillä riistolla ei ole mitään määrää.Nainen vie tuhkatkin pesästä ja pompottaa,että.Voi sitä mies poloista joka joutuu tossun alle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu