Keskutassa ollaan ja pysytään

Keskustaa ei komennella. Keskusta tekee mitä haluaa. Muut tekevät mitä osaavat.

Matti Vanhanen on luja ja voimakastahtoinen pääministeri.

Hyvä Matti.
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä Keskustasta löytyy sentään muita kunnon ihmisiä ja paljon.

Nyt on vaan tuo tyhmyys tiivistynyt
tuonne yläpäähän.

Äänestä

Korhonen lähti livohkaan

Äänestä

Valtakunnan tyhmin pääministeri kautta historian

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Keskusta on paras kirjoitti:

Keskustaa ei komennella. Keskusta tekee mitä haluaa. Muut tekevät mitä osaavat.

Matti Vanhanen on luja ja voimakastahtoinen pääministeri.

Hyvä Matti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu