Soini matkalla demareihin ?

Errään tamperelaasen temarin saanassa. Ko. hlö kirjottaa myös Soonin puheet.

Huhutaan että sooni kelepaisi ministeriksi temarien
hallitukseen ?
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pystyt varmaan todistamaan väitteesi?

Äänestä
  • Vappupuheet oli miehillä samanlaiset !!

    Äänestä

  • Vappupuhe kirjoitti:

    Vappupuheet oli miehillä samanlaiset !!

    Ja soini itsekin myönsi asian. Olisihan se aika outoa, jos joku demaripomo kirjoittaisi vaikka Vanhasen puheet? Järkyttävää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saunoo sdp:llä kirjoitti:

Errään tamperelaasen temarin saanassa. Ko. hlö kirjottaa myös Soonin puheet.

Huhutaan että sooni kelepaisi ministeriksi temarien
hallitukseen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu