SUURKIRPPUTORI PARKANOSSA

Todella hyvä kauppapaikka tulossa Parkanoon. Näkyy hyvin kolmostielle. Paljon on paikkoja. Paras turistikausi juuri alkamassa. Varaa ihmeessä myyntipaikka ja Sinä joka olet odottanut todella isoa ja toimivaa kirpparia niin käytä tilaisuus hyväksesi ja käy heti maanantaina.
7635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

vasta neljäs aloitus samasta asiasta.

Äänestä
  • innostunut asiasta. Hyvä, että tulee kunnon kirppiksiä. Itsekin vein jo tavarat valmiiksi sinne ja maanantaina on avajaiset.
    Näytti olevan jo paljon muillakin melenkiintoista tavaraa.

    Eräs vei todella hienoja lastenvaatteita paikkansa täyteen. Merkkivaatetta ja on halvalla. Todella puhtaita ja kuin uusia.

    Eräs toinen vei vanhoja nukkeja, tuoleja, joku putkiradio ja pöytäkello.

    Työkaluja oli eräässä paikassa paljon ja mm. vanha traktorin valo.

    Hieno hiirulaisen laulukirja vuodelta 1962 oli eräässä paikassa.

    Kirpparille tulee myös kahvio.

    On todella hyvässä paikassa.

    En tiedä onko niin epätoivoista jos tiedottaa kolmostien kulkjoille näin kesäaikaan huippukirpparista. Nyt tämä lyö muut kolmostien varressa olevat sekavat kirpparit.

    KANNATTAA SUUNNISTAA SIIS ALKAVALLA VIIKOLLA PARKANOON. KELLO 10 AUKEAA MAANANTAINA.

    Äänestä

  • mutta mikset ole vastannut jos niin ahkeraan kuitenkin näillä foorumeilla kyttäät?

    Äänestä

On todella iso kirppari.

Äänestä

Minulla oli työmatka Porista Seinäjoelle ja kirppari sopi matkareittiini. Oli tosi hienolla paikalla.
Paljon oli paikkoja ja koko ajan on tavaraa kuulemma tulossa lisää.
Vanha jopo oli kiva löytö.

Äänestä

mainostaminen kielletty.

Äänestä
  • mutta sun kirjoitukset on kielletty. ja sun syntymäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAANANTAINA AUKEE kirjoitti:

Todella hyvä kauppapaikka tulossa Parkanoon. Näkyy hyvin kolmostielle. Paljon on paikkoja. Paras turistikausi juuri alkamassa. Varaa ihmeessä myyntipaikka ja Sinä joka olet odottanut todella isoa ja toimivaa kirpparia niin käytä tilaisuus hyväksesi ja käy heti maanantaina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu