Kerola Inkeri puoluesihteeriksi

Mielestäni Kerolan Inkeri on erittäin vakuuttavan oloinen nainen keskustan puoluseihteeriksi.
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

He ovat kyntensä näyttäneet.
On aika ottaa askel eteenpäin ja vaihtaa
uusi rakentava kasvo keskustan johtoon.

Äänestä

Kepussa tuskin halutaan valita lestaa kovin näkyvälle paikalle. Kepu haluaa pitää uskonnoliset hihhulit taka-alalla, ettei puolueen julkikuva muodostuisi liiaksi sen mukaan. Kerolan valintaa toki puoltaisi se, että hänen viiteryhmänsä on Kepussa merkittävän suuri.

Äänestä
  • on katoava voimavara hyvinvointimaassa.

    Virkaintoiset vallesmannit äänestää demaria, mutta onneksi niitä on vähän.

    Äänestä

Mielestäni voisi olla nainen vaihteeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varapuheenjohtaja kirjoitti:

Mielestäni Kerolan Inkeri on erittäin vakuuttavan oloinen nainen keskustan puoluseihteeriksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu