Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kannattaako Vetogurkolle soittaa tänään?

Vai kannattaako ottaa suoraan nettivihjeet?

***1000€ tappio 1kk aikana ex palvelusta***
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

SAATAT SAADA EDELLISPÄIVÄN VIHJEET!

Äänestä
  • Hyviä voittoja tulee.Välillä enemmän ,välillä vähemmän.Olen niitten Centrebetin vetojen sähköpostiasiakas ollut viime syksystä lähtien ja ne ovat kyllä olleet hyvi,viime viikonkin palautus oli noin 200% ! ....eikä kyllä kertaakaan ole ollut mitään `eilisiä` vihjeitä.
    Puhelut ovat ylivoimaisesti edullisimpia,eikä vittumoisia minuuttitaksoja !

    Äänestä

Sille soitat viikon samalla rahalla kuin lotto-vuoksenmaalle kerran !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


exteitäjän asiakas kirjoitti:

Vai kannattaako ottaa suoraan nettivihjeet?

***1000€ tappio 1kk aikana ex palvelusta***

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu