Suomessa alkaa pitkä lama ja monet konkurssit.
Näin ennakoi kaikki pankit ja tutkimuslaitokset.
Siis kiitos EU:lle tästä. Sen syytä on kaikki tää.
Näin ennakoi kaikki pankit ja tutkimuslaitokset.
Siis kiitos EU:lle tästä. Sen syytä on kaikki tää.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja hallitus tuovat maahan 2 miljoonaa ulkomaalaista työntekijää. Saadaan näet avustusten jakajat työllistettyä. Että sillai.
Petti eduskuntamme meidät taas kerran kyllä eu mieliset ovat alinta kastia sen täytyy oll vakava sairaus tuon eu palvonnan joka on suorassa suhteessa isänmaan petturuuteen:(
joutuvat äänestämään sen mukaan, kuin vanhat konnat käskee...puoluekuri jne...
eli vastuulliset ovat pitkän linjan poliitikkoja kaiketi...
Ilman EU:a meitä tuskin olisi enää edes olemassakaan. Niin on kovaksi maailma mennyt pieniä kohtaan.
EU tukee ja turvaa meitä kaikin tavoin. Nyt ei iso naapurikaan enään uskalla hyökätä niinkun sillon Stalinin aikana. Täällä olisi heti 100 divisioonaa tehokkaita joukkoja vastassa ja valtaisivat kostoksi pietarin muutamassa päivässä.
edelleen olemassa ja voisimme vielä paremmin kuin nyt, ei olisi edes leipäjonoja.