Söiskö intialaista tänään?

niin siinä olikin kysymys vai otanko kaljaa ja leipää kotona?
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

-Maista myös pakistanilaista, höystettynä japsilla? ,D

Äänestä
  • kun mun intialainen kaveri kysy että haluunko mä syödä intialaista. No, katotaan ny.

    Äänestä

  • Erik Pervo kirjoitti:

    kun mun intialainen kaveri kysy että haluunko mä syödä intialaista. No, katotaan ny.

    hotkimaan ;-D

    Äänestä

hindut ole ruokaa. Ei niitä sovi syödä kuin borneolaisten kannibalien. Tyydy vain kaljaan ja ota kotona - kapakassa et saisi sitten edes tupakoida. Leivällä ei niin väliä. "Hyvä vasikka elää juomallakin". Poliisin vasikaksi ei kannata, ehkä ei terveellistä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Erik Pervo kirjoitti:

niin siinä olikin kysymys vai otanko kaljaa ja leipää kotona?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu