Kaatuuko

"PaskaPuheisiin"...kirjoita atressi.
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi olet loukkaantunut Iltalehdelle ? Tänään vai oliko eilen joku oli verisesti loukkaantunut HelsinginSanomille ja halusi hirttää päätoimittaja Virkkusen. Kaikki nämä olivat hallitusta myöden aikoinaa loukkaantunut nettisaitti Jippiille, joka oli suomen suositui keskustelukanava ja kaatoivat sen. Nyt se on kaiketi jo kuollut ja huopattu. Ei on siellä vielä joku köyhä etusivu, joka kertoo palstan suosiosta jo palson.

http://www.jippii.fi/

Joku voisi puhaltaa sen uudelleen henkiin ja tehdä siitä räväkän sivuston.

Äänestä

500,- kertakorotuksen TEHYläisille ja nämä "hupsut" uskoivat...montako ennenaikaista kuoloa sentakia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iltalehti? kirjoitti:

"PaskaPuheisiin"...kirjoita atressi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu