Voiko joku

miksi Marcos ja Eva muutti Barcelonaan? Mennyt multa ohi. Ei kai ne vielä yliopistoon tms lähteneet? Kun muut samanikäiset kaverit käy kuitenkin samaa koulua kuin ennenkin. Ja Marcoskin palasi takaisin entisen kolun penkillw:
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämä selittyy täysin sillä, että Veronica Sanchez eli Eva ei halunnut enää jatkaa sarjassa, jolloin Eva muutti Barceloonaan. Kyllä se taisi mennä sinne yliopistoon, Eva oli varmaan parempi oppilas kuin nämä muut.

Tämä Barceloonaan muutto oli siis tapa kirjoittaa hahmo ulos sarjasta.

Äänestä

musta noi muut on siellä koulussa vielä, koska ovat jääneet luokalleen

Äänestä
  • Pitää miettiä tuota juttua..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertoa.... kirjoitti:

miksi Marcos ja Eva muutti Barcelonaan? Mennyt multa ohi. Ei kai ne vielä yliopistoon tms lähteneet? Kun muut samanikäiset kaverit käy kuitenkin samaa koulua kuin ennenkin. Ja Marcoskin palasi takaisin entisen kolun penkillw:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu