varma tieto !

onko kenelläkään varmaa tietoa,koska sivut aukee taas ??
2855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varman päivämäärään näet lainojesi ja muiden laskujesi eräpäivistä. Niistä tiedät milloin olet totaalisesti PA. Ulosmittaukseen käynnistämiseen menee yleensä muutama kuukausi.

Varmuudesta kannattaa maksaa, vai mites se menikään....

Sivuja tulee ja menee kaiken aikaa, joten niistä ei kannata suurempia ennusteita laatia.

Äänestä

Sivuja ei aukaista. Rahansa sijoittaneille pyydettiin kertomaan tällaisia terveisiä: "voi voi".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


15.06.2008 kirjoitti:

onko kenelläkään varmaa tietoa,koska sivut aukee taas ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu