Vanhasen kategorista yleiskeskustelua

*** Yksityiselämä ja politiikka on pidettävä erillään, vaatii Matti Vanhanen ja järjestää tyttöystävälleen vaalirahaa

*** Urheilu ja politiikka on pidettävä erillään, vaatii Matti Vanhanen ja osallistuu olympiakisojen avajaisiin

*** Matti Vanhanen ei käytä alkoholia, koska krapulasta ei selviä rahalla

3

168

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • köyhien tauti

      ja nuo muutkin tölväisysi vaikuttavat jonkun muun kuin täysijärkisen latelemilta.

      Mielenterveystoimisto varmaankin olisi oikea paikka, mistä sinun kannattaa kysellä tarkempia ohjeita elämääsi varten.
      Kyllä ne sinulle varmaankin oloasi helpottavan hoitomuodon löytävät.
      Älä aikaile enää, vaan tartu puhelimeen ja varaa aika.

      Terveyskeskuslääkärikin voi nopeuttaa hoitoon pääsyä, joten mene nyt heti päivystykseen, niin voit päästä vielä tänään asiantuntevan avun piiriin.

      Paranemista.

      • pientä munaasi

        esittelemässä kirurgille ? Siihen löytynee parannuskeino.

        Paranemista


      • mutta en sen
        pientä munaasi kirjoitti:

        esittelemässä kirurgille ? Siihen löytynee parannuskeino.

        Paranemista

        takia. Ei se kylläkään kirurgi ollut, nutta nätti oli naislääkäri. Kyllä se pieni on, mutta kun on olemassa sellainenkin totuus, että hulluille ja tolloile on suotu suuremmat vehkeet, että nekin sais naisia. Sellaisia horoperseitä vartenhan sitä pitää isojakin vehkeitä olla.

        Hyvin tuolla nysälläni olen toimeen tullut.
        Rukkaset kädessä kustessa tuntuu joskus, että voishan tuo isompikin olla.

        Ei tästä pienimumaisuudesta kuitenkaan joudu sivulliset kärsimään, niinkuin sinusta.

        Joten toivon että psykiatrinen hoitosi tuottaa tulosta.

        Kävi kyllä kerran tuolle naapurinpojalle, jotta oli appiukkoehdokkaalla vaatimuksena sellainen ehto, että joka hänen tyttönsä haluaa vaimokseen saada ja isännäksi tähän kartanoon tulla, niin sillä miehellä täytyy olla 26 senttinen mulukku.

        No naapurinpoika isänsä kanssa asiaa tuumailtuaan tulivat siihen tulokseen, ettei heidän miesväki ala tuon takia muniansa katkomaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      352
      1051
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      728
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      656
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      40
      545
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      461
    9. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    10. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      451
    Aihe