Siis ooks mä ainut jolla on niin leveä alapääkarvotus että kun on pikkarit jalassa ni saattaakarvat näkyä,vaikka ajelee ni silti näkyy rajaa tai sit just näppyjä,tuntuu et sisäreisissäkin on karvoi ja plaaaah,ajelen kyllä mut kasvavat niin nopeesti takas,piikikästä..Ihan perseestä,kehtais ees rannalle mennä..
karvakasa alapäästä
typyvaan
52569
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joillakin on tuo ongelma, ja itse kuulun niihin ihmisiin myös. En pysty pitämään posliinia, koska sänki hankaa joka päivä sisäreisien ihon rikki. Karvat kasvaa takaisin päivässä ja aika muhkeaan sänkeen vieläpä. Kesällä kainalot, jalat ja bikiniraja ovat ihan liian kovalla koetuksella ku pitää ajaa joka aamu.. Oon kokeillu monia erilaisia voiteita, joiden väitetään vähentävän karvan kasvua ja kaikkea. Mutta tuloksetta. Tyydyn tuttuun ja turvalliseen tapaan, eli sheivaan ja rasvaan vähä normaalia tiheämpään tahtiin.
"Joillakin on tuo ongelma"
Aika monet miehet tykkää karvaisista naisista, joten se ei todellakaan ole kaikille ongelma. Kunnonkarvoitukset on vaan niin harvinaista nykyään. Varsinkin kainalokarvat on todella harvinaisia, mutta ah niin seksikkäät!
Täälläkin karvat kasvaa ja vituttaa. Alapään karvoitus on isojen häppäreiden kohdalta ja reisiä kohti ohutta ja sitä pystyy helpolla pitämään siistinä, mutta jos yrittää ajaa kaikki pois (siitä edestä) ns. posliiniksi niin hirveä sänki tulee hetkessä :(. Ärsyttää, just ajoin mut annan kyllä kasvaa ja karvat olkoon koko kesän. Jonkinverran karvaa on musta kivempi kuin kova ja pistelevä sänki..
yksi vinkki. BRASILLIAN WAX,pitää paljon pidempään paikat karvattomina ja kun käy monesti niin karvat ohenee ja pehmenee. Kivuliastahan tuo tosin on mutta mitäpä kunnon posliinin eteen ei tekisi.
sä oot tosi tyhmä kun ajelet ne kauniit karvasi pois etkö ymmärrä et ne on tarkoituksel niin naisilla kuin miehillekin musta on tosi kaunista ja seksikästä nähdä rannalla sellanen nainen jolla on luonnollinen ja näkyvä karvoitus pidä ne kauniit karvasi mun toive on ollut kun sais rakastella sellasen naisen kans jolla on tuuhee kaunis luonnollinen karvotus