KATAINEN

Jääräpäisyydellään juhannusliikenteen,muistakaa mummolaan/mökille menijät että oikea syyllinen rekkojen hidasteluun on JYRKI KATAINEN.
Rekkakuskit aivan oikeutetusti ovat huolissaan pyörien pyörimisestä jatkossakin.
5208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pelkästä solidaarisuudesta voisin lähteä myös liikenteen tukoksi, vaikken minnekkään olekkaan menossa. Saatiinhan me tehyläisetkin oma annoksemme näitä paskapuheita.

Äänestä

kyllä on saamaton mies kun syyttelee että eu sitä ja eu tätä että ei voi tehdä mitään kun eu:ssa kestäisi 1-1,5 vuotta ennenkuin asiat olisi käytännön tasolla ,no mitä vittua me tehdään tollasella kerholla kuin EU on jos siellä pyllistetään ja pyyhitään vasta silloin kun paskat on jo housussa.

Äänestä
  • Ja täytyy sanoa, että mainiota kirjallista ulosantia.

    Äänestä

  • -------------------- kirjoitti:

    Ja täytyy sanoa, että mainiota kirjallista ulosantia.

    sivistynyttä tekstiä.

    Äänestä

Kannustan kaikkia pääkaupunkiseudulla asuvia autoilijoita lähtemään tuolloin tienpäälle. Ei sen väliä oletteko oikeasti matkustamassa jonnekkin, ainahan voi käydä huviajelulla tai no, kohta siihen ei varmaan ole varaa enään joten naatitaan vielä kun voidaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruuhkauttaa kirjoitti:

Jääräpäisyydellään juhannusliikenteen,muistakaa mummolaan/mökille menijät että oikea syyllinen rekkojen hidasteluun on JYRKI KATAINEN.
Rekkakuskit aivan oikeutetusti ovat huolissaan pyörien pyörimisestä jatkossakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu