Sheriffi tulossa

hansolo2

No niin! Nyt kun ketään muu ei ole vaivautunut tulemaan tämän palstan sheriffiksi, niin minä olen päättänyt itse ryhtyä siihen. Syy siksi miksette näe minua tällä palstalla on se, että käväisen vain katsomassa, mitä täällä tapahtuu ja vastaan vain silloin kun on tarpeellista. Kuitenkin olen melkein joka päivä tällä palstalla.

Joten nyt voimme huokaista helpotuksesta, että nämä typerät roskapostit loppuvat, toivottavasti, jos pääsen sheriffiksi.

6

728

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • wanha mies..

      Onkohan tuohon Sheriffin hommaan joku ikäraja olemassa, 18v?

      • hansolo2

        Ei varsinaisesti. Sulla pitää vaan olla nimimerkki joka on yli neljä kuukautta vanha ja sun pitää käydä melko usein Suomi 24:ssä.


    • MasterGormo

      Loistavaa, jos vihdoin saadaan palstalle sheriffi.

      • .

        Jep, olen eri mieltä.


      • KyleKatarn(1987)
        . kirjoitti:

        Jep, olen eri mieltä.

        Tietenkin sinä olet eri mieltä, sillä silloin sinun turhanpäiväiselle toiminnallesi tulisi loppu ja joutuisit siirtymään muihin virikkeellisempiin (lue: haasteellisempiin) aktiviteetteihin.


      • 15
        KyleKatarn(1987) kirjoitti:

        Tietenkin sinä olet eri mieltä, sillä silloin sinun turhanpäiväiselle toiminnallesi tulisi loppu ja joutuisit siirtymään muihin virikkeellisempiin (lue: haasteellisempiin) aktiviteetteihin.

        Jep, olen ehdottomasti samaa mieltä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      157
      1470
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      129
      1170
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      869
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      65
      791
    5. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      62
      710
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      675
    7. 52
      670
    8. 76
      576
    9. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      572
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      568
    Aihe