Kristityille foorumi

Yep, sinne vain kaikki juttelemaan. Foorumi kuoriutui vasta hetkittäin, mutta eiköhän siitä käyttäjien voimalla jotain synny. :---)
3242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • asialliselta paikalta. Harkitsen asiaa kun en ole oikein seurallinen tyyppi...

    Äänestä

  • harvinaisen kirjoitti:

    asialliselta paikalta. Harkitsen asiaa kun en ole oikein seurallinen tyyppi...

    Oli harvinaisen puhdasta opillisesti!
    On harvinaista, että noin tarkkaan punnitaan mitä sanotaan. Raikas tuulahdus muiden joukossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veleta kirjoitti:

Yep, sinne vain kaikki juttelemaan. Foorumi kuoriutui vasta hetkittäin, mutta eiköhän siitä käyttäjien voimalla jotain synny. :---)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu