Kuinka

Kuinka oikein peseydytään? Pesisinkö peseytyessäni silmät, nenän, suun..? Niin kuin sisäpuolelta meinaan...
3203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaa miten peset silmät sisältäpäin.
Kerro kun keksit konstin.

Äänestä
  • ja ovat myös sisältäpäin puhtaat jos sielukin on,esim ruskeat ovat kovin likaiset

    Äänestä

  • Minun ovat kirkkaan siniset kirjoitti:

    ja ovat myös sisältäpäin puhtaat jos sielukin on,esim ruskeat ovat kovin likaiset

    Täytyy näin ruskeasilmäisenä myöntää,että logiikkasi on kerrassaan aivan pistämätöntä.

    Tiesitkö,että minun tietokoneeni toimii sinisellä savulla; -mikäli savu syystä tai toisesta pääsee koneesta ulos,se ei enää toimi!

    Niinpä siis tämä fliptoppini käy sinisellä savulla...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The Lazt kirjoitti:

Kuinka oikein peseydytään? Pesisinkö peseytyessäni silmät, nenän, suun..? Niin kuin sisäpuolelta meinaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu