Kumpaa katsoo mieluiten? Aamu serranoa,joka tulee Klo 9.15 arkisin vai sitten päivä uusintoja Klo 15.40?
Vastailkaa ja kirjoittakaa mielipiteenne!
Toivottavasti tämä keskustelu ylittää jopa 500 lukijan rajan.Kyse on kuitenkin hyvästä keskustelun aiheesta.
Vastailkaa ja kirjoittakaa mielipiteenne!
Toivottavasti tämä keskustelu ylittää jopa 500 lukijan rajan.Kyse on kuitenkin hyvästä keskustelun aiheesta.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jälleen on uusi serrano aiheinen keskustelu täällä,tämä näyttäisi olevan serrano fani 10,kolmas keskustelu.
Mielestäni aamujaksoja katsoo mieluiten jos on suuri serrano fani,että uusi jakso on heti nähtävä.Mutta jos taas on sellainen että nukkuu vaikka aamulla 10-11,niin joutuu tyytymään uusintoihin tai yle areenaan.
Meitä serrano faneja on monenlaisia.
En yleensä ole vielä hereillä, kun ohjelma alkaa aamulla, enkä sitten kesken viitsi aloittaa katsomista. Iltapäivällä taas olen useasti poissa kotoa serranojen aikaan, joten Yle Areena jää minun katsomisvaihtoehdokseni. Onneksi jaksot ovat viikon ajan katsottavissa, koska joskus saattaa jäädä parikin päivää väliin. Pidän kyllä sarjasta, mutta en ole niin fani, että parin jakson väliin jääminen haittaisi.
Katson jakson heti aamusta.
Katson heti aamulla.
Minä en töissä käyvänä ihmisenä kerkiä katsomaan kumpaankaan aikaan - onneksi on olemassa tallentava digiboxi!
Huonot lähetysajat ja silti tällainen suosio, mitä se olisikaan parhaaseen lähetysaikaan.
Sekin jo helpottaisi jos uusinta tulisi vasta seuraavana päivänä, eikä niin että sama jakso tulee 2 kertaa saman päivän aikana.
Mutta pääasia tietty, että näytettäisiin loppuun saakka!
Katson Areenasta kun mulle parhaiten sopii.