URJALASTA JOKU PIDÄTETTY??

Pitääkö paikkaansa
41722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

häkissä.

Äänestä
  • Nyt onkin jumalauta puheen aihetta aamulla huoltsikalla. Mitenköhän niiden toisten laita mahtaa olla?

    Äänestä

  • talkkarin vakanssi ei olekaan ainoa, jonka WinCapita mahdollistaa, sinullekin.

    Äänestä

Käynyt kuulusteluissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TAIKAYÖN TIENOO kirjoitti:

Pitääkö paikkaansa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu