hyvää kesän jatkoa

kaikille perussuomalaisille,seles varsinkin sinne kun meillä oulun piirissä kannatus vain nousee.kepulla alkaa polvet jo tutista mitä tehdä sen vaaliraha sotkun takia.mulla alkoi kesäloma....jippii.
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vain kuihtuvat pois, ne vähätkin mitä on ollut ei ole enää kuin rippeitä jälellä? Hyvä persut jatkakaa samaan malliin? Kulkekaa jatkossakin demarien talutusnuorassa?

Äänestä
  • iput kuihtuu ja sua tympäsee se.en kyllä tajua mistä sinun päähäsi on tuo demarit ja perussuomalaisten naimisiinmeno halut,täällä ei ainakaan oo semmoista ees unissaankaan toteutumassa.me emme halua olla samanlaisia kun kok ja sdp,mikä niitä ees enää erottaa samoja asioita ajavat mutta eri puolelta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maraesk kirjoitti:

kaikille perussuomalaisille,seles varsinkin sinne kun meillä oulun piirissä kannatus vain nousee.kepulla alkaa polvet jo tutista mitä tehdä sen vaaliraha sotkun takia.mulla alkoi kesäloma....jippii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu