Vanhanen taas näyttämässä uuttaa leikkikaluaan Ranskassa,

kyllähän kepulaisissa tyhmyys tiivistyy ett oikein pittää ulkomaillakin käydä näyttämäässä tyhmyyttään
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikein poliittisen avauksen näin iltapäivän ukkoskuuron keskellä.

Niin oikkei, ainoa ongelma vain on, ettei siitä avaus enää paljon tyhmemmäksi kirjoitusvirheineen tule.

On niillä persuilla topakat kannattajat!

Äänestä

ja kaiku vastaa samoin takaisin! Kylläpä on taas hölmöpunikki ylittänyt itsensä!

Äänestä
  • Sanaa ´leikki´ erityisesti korostaen!

    Ei muijas tiedä, mistä on paitsi jäänyt, kun on nainut pienipelisen punikin eikä isopelistä maajussia! Hoh hoh hooo!

    Äänestä

oikein tyhmyys näkyy, kakera kateus, on hyvä kun teidän soini ihramaha ei pääse sinne tyhmäilemään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


korhau kirjoitti:

kyllähän kepulaisissa tyhmyys tiivistyy ett oikein pittää ulkomaillakin käydä näyttämäässä tyhmyyttään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu