Taas on keskusteluja poistettu miksi?
Mihin keskusteluja poistettu?
Ari
10576
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Monet on sinun kirjoituksista tehnyt valituksen ja olet jo kuulemma saanut häädöt Karavaanari palstalta ja seuraava vaihe on ip osoitteesi pääsyn evääminen tänne
Ei minun kirjoituksessani pitänyt olla mitään sellaista minkä vuoksi olisi pitänyt poistaa. Vahinko vain että tämä häirikkö "ari" laittaa kirjoituksia minun nimelläni.
Se mikä käsitteli moottoritien keskikaiteita ei olisi ollut minkään poistamisen syy vaan erittäin asiallista tekstiä ja moni siihen keskusteluun osallistuokin.
Ei sieltä ole minua poistettu mutta sensuroidaan jatkuvasti jos kirjoitan jotain karavaanareista. Heillä ei ole yhtään huumorintajua asian johdosta.
Entäs jos Ari käyttääkin proxyä? Eihän kukaan ole niin idiootti ettei suodata webbiselailuaan proxyn läpi.
se sun "poistettu" karavaanarikirjoitukses oli tuon "seuraava" -linkin takana.....laita nyt hyvä mees ne valot päälle niin näet ja näyt !
En ymmärrä että miksi minua näin paljon oikein vihataan. Miksi kirjoituksiani poistetaan ym. ja kaikki alkavat nimittelemään minua milloin miksikin. Kaiken huippu on nämä väärät "arit" tai "ari" jotka kirjoittavat häiriköiden minun nimelläni. Onko kukaan muu joutunut tuollaisen kohteeksi kuin minä. Kyllä minä osaan asiallisesti kirjoittaa ja perustella ne, mutta en ymmäärrä sitä suurta vihaa minua kohtaan.
Tästä lähtien pitää aloitta kirjoitukset vastakkaisella väitteillä esim. moottoritielle pitää rakentaa keskikaiteet ja ajovalopakko on yes ja ikäävää kun ei traktoria saa ohittaa ohituskaistaosuudella, koska siellä on keltainen viiva. No kyllä nyt nämä muut alkavat kirjoittamaan minua vastaan. Aivan varmasti.
sano tuohon kuin tämän:
Äitini harrasti työpaikallaan (toimistotyössä) taukojumppaa jo 70-luvun lopulla. Häntä katsottiin säälien, mutta muuta ei tapahtunut. Vuoden tai parin jälkeen yksi alkoi jumpata mukana, leimautui toki omituiseksi hänkin.
No, käsi ylös nyt, kuinkas monella työpaikalla on työnantajan puolesta järjestetty taukojumppaa?
Eli elä huoli. Jatka kirjoittelua.
taidat olla pääosassa poistojen suhteen kun et saa mieleistäsi vastausta .silloin ei synny keskusteluakaan. sinun takiasi poistuu viestit .kerroithan olevasi läheisessä yhteydessä ylläpitoon vai oletko sinä se poistaja???
Viime vuoden lopulla joltain meni kirjoituksistani pasmat niin
täysin sekaisin, että ryhtyi kirjoittelemaan jos jonkinlaista
soopaa nimimerkilläni. Tuon raukan ilon luonnollisesti pilasi
se, että hän ei kyennyt jäljittelemään tyyliäni, joten jokainen
huomasi hänet heti feikiksi. Tästä huolimatta ilmeisesti sama
henkilö julisti rehvakkaasti nimimerkkini kuolleeksi näillä
palstoilla. No, kuten tiedämme, niin ei siinä ihan niin tapahtunut.
Sääliksi käy moisten ihmisten toiminta.
kyllä sitä nyt elvistellään siinä . helppoa peitellä kirjoituksiaan väittämällä jonkun muun kirjoittamaksi.
eipä sinulla ole patenttia eikä yksinoikeutta ko nimmariin vai oletko sinä se ari?