Qbaari

Onko qbaari myynnissä ku kuulin huhua työntekijältä? tietääkö joku?
8953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

oliskin. On sielä poijat niin typerää se touhu, ja se viinalakien viimosen päälle noudattaminen että ei oo ihme jos myyntiin menee. Koko paska kiinni vaan ja Lujan baari tilalle!

Äänestä
  • Ei ole vanhan Nelsonin voittanutta!

    Äänestä

  • me täällä kirjoitti:

    Ei ole vanhan Nelsonin voittanutta!

    Näköjään paikanpitäjästä kiinni miten homma toimii. Sillon ku se vielä oli Qmaa, porukkaa oli ja meno ihan eri. Toki tiedä loppuviimein miten kannattavaa se sillonkaan oli...

    Äänestä

hyvä tuuri ku saivat sen ennen myytyä ennen ku onnela tuli ja tyhjäs koko kylän. mutta näkyy tuolla pubissa ny taas olevan hyvin porukkaa ku ne hommaa sinne hyviä bändejä

Äänestä
  • joo en minäkään usko että kurtti ja kumppani olis voinu onnelalle mitään...väki olis joka tapauksessa menny sinne

    Äänestä

  • en usko kirjoitti:

    joo en minäkään usko että kurtti ja kumppani olis voinu onnelalle mitään...väki olis joka tapauksessa menny sinne

    urheilu seura kaupunki vähän pönkkää

    Äänestä

  • joku--. kirjoitti:

    urheilu seura kaupunki vähän pönkkää

    notta siälä tarjooltaas urheelujuamaa ja huikittaas latua?;)

    Äänestä

kyllä se juttu nyt niin vaan on, että kauppalehden sivuilla on myynnissä hintaan 160 000 euroa. Ja kuulin myöskin, että myyvät Q-baarin pois,koska ovat kääräisseet 5 kertaa sen määrän rahaa sillä kuin millä ne ovat sen ostaneet. Ja se kertoo paljolti, ettei niilloo huonosti menny kun ovat täs puolen vuoden sisällä ostaneet uuden baarin. JA HOTELLIN!!!
Siälon ny tyäntekijät kyrpiintyneitä sen verran, että meinaavat ilmeesesti ostaa sen keskenään pois. Kantrin omistaja on ollu kuulemma kans kiinnostunu, että saa nähdä että tulooko lapuallekki kantri????!?!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myynnissä? kirjoitti:

Onko qbaari myynnissä ku kuulin huhua työntekijältä? tietääkö joku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu