Poliisin kanssa ei

http://www.hs.fi/maailmanihmisia/artikkeli/Laservaloleikki toi vankeutta Britanniassa/1135237462805

Johan on kumma, että ei uskota, että poliisin kanssa ei ole leikkimistä. Poliisi ei ymmärrä leikkiä, tämä on totinen tosi >:(
1175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Hän suuntasi valon kopteriin useita kertoja yön pimeydessä huhtikuussa Manchesterin liepeillä."

Mitä ne eliitin kätyrit siellä taivaalla tekee öisin? Paljon isompi ja tehokkaampi laseri tarvittaisiin jotta jättäisivät ihmiset rauhaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leikitä >:( kirjoitti:

http://www.hs.fi/maailmanihmisia/artikkeli/Laservaloleikki toi vankeutta Britanniassa/1135237462805

Johan on kumma, että ei uskota, että poliisin kanssa ei ole leikkimistä. Poliisi ei ymmärrä leikkiä, tämä on totinen tosi >:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu