Koiran liha on melko

ei laske.On olemassa eräs keino.Kauoungeissa niitä on, kellä ei kyytiä kauemmas ja nälkä kurnii.
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osa kansaa on niin heikoilla, että parempi itse tappaa sapuskat kuin odottaa sikaministerin aikomaa possun hinna nousua. Ei riitä fyrkka edes silavaan. Entäs sinulla ? Panisivat ruokaveron pois peruselintarvikkeilta.

Äänestä
  • suosimassa ravintolassa tarjoilivat. Hyvää kuulu olleen. Ketkähän mahdollisesti muutama vuosi sitten EU:ta hommaamassa siellä lentelivät ? Globaslisaatio.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvää.Jos ruoan hinta kirjoitti:

ei laske.On olemassa eräs keino.Kauoungeissa niitä on, kellä ei kyytiä kauemmas ja nälkä kurnii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu