ahteen vaimo on saaankari

ahteen vaimo on suuri
sankari, kun mies narahti
käpälöinnistä, ilman
miestään hän olisi
lastentarhan täti
ei enempää eikä vähempää,
nyt on niin julkkis ja
ai hellanlettas kun
minä kärsin...
paskoja kaikki naiset
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eli siis nainen on paska kun mies pettää ja
nainen jää seisomaan rinnalle? Mahtavaa logiikkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilpo kirjoitti:

ahteen vaimo on suuri
sankari, kun mies narahti
käpälöinnistä, ilman
miestään hän olisi
lastentarhan täti
ei enempää eikä vähempää,
nyt on niin julkkis ja
ai hellanlettas kun
minä kärsin...
paskoja kaikki naiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu