Löytyykö netistä salasanallista nettipäiväkirjaa, eli sellaista mitä vain itse pääsen lukemaan?? Kun ei jaksaisi kynällä kirjottaa päivittäin niin paljoa.. Netissä olisi helpompaa :)
Henkilökohtainen nettipäiväkirja
3
1115
Vastaukset
- jos ihan vaan
wordillä kirjoittelisit koneellesi? Ja välillä voi ottaa vaikka tikulle talteen ettei levytila täyty jos oikein kovasti innostut kirjoittelemaan.
- tuolla vuodatuksessa
voi tehdä blogin jota pääsee lukemaan vain salasanalla, jos sen on pakko olla netissä sen päiväkirjan
http://vuodatus.net/site/createblog- seuraavanlaisen
menetelmän, joka pelittää.
Avaa Word,sitten
Tiedosto, sieltä
Tallenna nimellä, oikealla >>>>>>Työkalut
.
.
.
Asetukset
aukeaa alhaalla
Avaus salasana, ja siihen kirjoitat sen salasanasi,ja uudelleen se pyytää sitä keksimääsi salasanaa ja taas OK:ta. Se on siinä. Kun olet sulkenut "Vöödin" ja avaat sitä sitten tehdäksesi jotain, silloin se kysyy tuota keksimääsi salasanaa. Toivottavasti ymmärsit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042056Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998