Millon Christian(Gregor) alkavat olee yhdessä..Ne on nii söpöjä yhdessä...Parempia kuin Ale&Laura..
Laura&Christian
Laura&Christian<3333
6939
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mun mielest ale ja laura ovat paljon söpömpii... mut sehän on mielipide asia. toivottavast C ja L ei päädy yhteen....
Jaksossa 166 Laura kertoo Christianille olevansa rakastunut tähän mutta se ei ole niin yksinkertaista, varsinkin kun Tanja on ihastunut Christianiin ja vielä kuvioihin tulee Helen..
Jaksossa 172 näyttäisi jo vähän siihen suuntaan että Laura ja Christian ovat yhdessä.
on kauhea luulen että hän kidnappaa lauran ennen lauran häitä alexanderin kanssa.. :(
Christian ja Laura ovat paras pari ja heidän intohimoaan ei kukaan muu pari ylitä. Sääli kun Christian menettää Lauran, varsinkin kun rakkaus Lauraan ei siihen lopu.
Minä en olis voinut ohittaa niin intohimoista miestä kuin Christian (Gregor). Eipä "Chrisse" sitten olekaan jatkossa muiden naisten kanssa niin intohimoissaan.
Mää oon ihan hirveen ihastunut Gregoriin ja Lauraan parina:(
Gregor on niin söpö
"Chrisse" on paljon intohimoisempi Samian kanssa. Oon kattonu youtubesta. Niillä on intohimo ja rakkaus toisiinsa.