Miten isoja sisempiä häppäreitä täällä on nsisilla? Itellä tuntuu että on aika isot, tulee reilusti näkyviin uloimpien välistä eikä oikein tiedä miten niihin suhtautuisi, onko rumat vai somat vai kumpaakin. Onko muilla ollut suhtautumisongelmia häppäreidensä kanssa?
häpyhuulien koosta
tai-ja..
136813
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Se on aina kaunis!! Ei ole rumia
tosiaan ongelma, häpeän.. enkä nää muuta vaihtoehtoa ku hyväksyä asia.. :(
ehkä jostain rohkeus, huomaa että se onkin kaunis.. mutta millä muuttaa ajattelua kun toivoo pienet häppärit..
Miten isoja sisempiä häppäreitä pidätte "isoina"? Mielipiteet tietysti vaihtelee mutta mielipiteitä? Joku senttikoko kenties tai miten paljon tulee esille uloimpien välistä?
(jos pimpsa on siis ihan lepotilassa eli kuiva) tulevat sisemmät häpyhuulet näkyviin noin 1-1,5 cm ulompien välistä. Luulisin että kun ovat märät niin sisempien häpyhuulten suuruus vähän vielä korostuu ja näyttävät ehkäpä jopa "lerputtavilta" tai jotain sellaista. Ovat olleet sellaiset aina eli kyse ei ole esim. käytön määrästä! Itse pimpsa on kyllä tosi tiukka!
teini-iästä lähtien todella suurista ja roikkuvista sisemmistä häppäreistä. rannallekaan ei ollut mukavaa mennä, koska möllöttivät niin. alkuvuodesta kävin leikkauttaan ne pois. tuli mitta täyteen. miksi kärsiä, kun asian pystyy hoitamaan pois. olen nyt 30- vuotias. olisi pitänyt leikkauttaa aikaisemmin... en ole katunut hetkeäkään. itsetunto kasvoi kohisten. :)
saisinko tiedystella hintaa, mitä sun leikkaukses tuli maksamaan?
kiva kuulla, että olet tyytyväine!
yksityisellä noin 550 euroa. hintansa väärti ehdottomasti.
mitä isommat sisemmät huulet on sen kiihottavammat ne on. näyttää upealta kun ne tulevat ulompien välistä näkösälle
Mulla ns. isot häppärit ja sekä itse että mieheni pidetään niitä tosi seksikkäinä. En ole koskaan edes ajatellut niitä haluavani muunlaisiksi.
pilluja jossa pienet häpyhuulet ovat isoja kookkaammat.tällänen pimpsa vie mun tajunnan!
En edes ajatellut häpyhuulien kokoa ennen kuin aloin seurustella nykyisen mieheni kanssa. Hän kehui niitä ihaniksi ja kauniiksi ja halusi ajella karvat pois, että ne olisivat paremmin näkyvissä.
Huulet tulevat vajaan sentin ulos raosta, ja olen ollut kymmenen vuotta posliinina ja ylpeä pillustani. Ei tulisi mieleenkään leikata niitä pienemmiksi.
on onnen poika , kun saa tuommosista huulista nauttia.pusu niille!
Isot häppärit on tosi kiihottavat ja hyvännäköiset, naminami