Mitä mieltä olette Palstamestarista?
Palstamestari S-T
9
2293
Vastaukset
- it's me
hyvä jätkä, ja mun parhaita mesekamuja
- OlenHuolestunut
Epäilen vahvasti hankalaa mielisairautta. Useat todisteet osoittavat, että henkilö on jotenkin jakomielinen, ehkä jopa psykoosissa. Juttelee itsellee foorumeilla päivät pitkät (kyllä, itselleen) usealla eri käyttäjällä tietenkin. Hän myös mielivaltaisesti antaa porttikiellon jokaiselle, joka ei postaa hänen pillinsä mukaan, tai kritisoi häntä jotenkin. Tämä henkilö laittaa viestit nimimerkin takaa (useimmiten S-T), eikä hänen oikeaa henkilöllisyyttä tiedetä. Tätä on jatkunut nyt vuodesta 2008. Toivon että henkilö pääsee ammattiapuun mahd. pian!
- Palstamestarifani
Olet vain kateellinen, kun Palstamestari on keskustelupalstojen kuningas!
- PalstamestarinErikoinen
Palstamestarifani kirjoitti:
Olet vain kateellinen, kun Palstamestari on keskustelupalstojen kuningas!
Hahaha moi palstis, miltä psykoosi tuntuu?
- NokturilBeheror
GAVA FRAN TRUL!
- KeyserSöze
Luis?
- kauppisenpetsa
Psyykosi on hänessä vahva. Todella vahva.
Ehkä voimakkain psykoosi mitä olen nähnyt.- Anonyymi
Kanssasi samaa mieltä olen.
- Anonyymi
TÄnne ketä muistaa paistis paavii :DD
Onks Paistis jo toimitettu pakko hoitoo vai ei?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke442614- 1252010
- 891704
- 1621309
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681260- 511137
- 691092
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂721023Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32977