aina paranee

6281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei tuohon kai voi muuta sanoa, kuin että kuka helvetissä on tämä Madde?

*uusimmat paljastukset huomisessa lehdessä: madde haisee vessassa pahalle*

Äänestä

taitaakin olla tuhma tyttö?

Äänestä

ainahan ruotsissa pitää olla jutut kovempia kuin meillä suomessa;=)

Äänestä
  • mutta kyllä me pistetään vielä paremmaksi :))

    Äänestä

  • marjuska kirjoitti:

    mutta kyllä me pistetään vielä paremmaksi :))

    keksiä joku kovempi juttu;=)))

    Äänestä

huomataan että Kari Häkämies on monen poliitikon tuttu. tutun poliitikon kommentti asian julkitulon jälkeen: en tiedä asiasta mitään, en ole kuullut ikinä hänestä enkä ole nähnyt häntä.kuka hän on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marjuska kirjoitti:

meno ruottissa
http://www.iltasanomat.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu