Räikkönen veti kuvaajaa turpiin

kuvaaja lensi kaksi metriä persiilleen kun SUOMI poika possautti räkän kasseille yrittävää .
http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtml/arkistot/f1/2008/07/670484
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vetäs kovan oikean luullen ulkomaan pellen tulevan homostelemaan eli erehtyi 2 m:n varoalueen sisään. Ulkomaan pelleillä on jossain päin erittäin ikävä tapa tulla suukottelemaan jopa miesten kesken.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joojoojoo-1 kirjoitti:

kuvaaja lensi kaksi metriä persiilleen kun SUOMI poika possautti räkän kasseille yrittävää .
http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtml/arkistot/f1/2008/07/670484

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu