Mihin vois lisätä?

Nimetön

Eli mihi vois lisätä Ginii tai kurkoo? Uskoisin kyl et kyllä ku johonki lisää ni tulee tosi hyvät juomat! vinkkejä!

5

510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvää paukkua

      saa oikeasta Ginistä aikaiseksi, mutta kurkolle en keksi mitään käyttöä, ehkä pihapensaiden juurelle niin ei tule kissat kuseksimaan pihalle.

      Oikeasti hyvällä Ginillä ja kurkolla ei ole mitään yhteistä.

      • sdfiopsdf

        Samaa mieltä. Juoko joku tosiaan noita Kurkoja ja Up-"siidereitä" ja muita ellottavia alkolimsoja? Ilmeisesti, sillä ei kai niitä muuten myytäisi. Oikea gin, sen sijaan, on jalo juoma, jos sekoittaa haluaa niin vermutin tai tonic-veden kanssa.


      • kannattaa lisätä
        sdfiopsdf kirjoitti:

        Samaa mieltä. Juoko joku tosiaan noita Kurkoja ja Up-"siidereitä" ja muita ellottavia alkolimsoja? Ilmeisesti, sillä ei kai niitä muuten myytäisi. Oikea gin, sen sijaan, on jalo juoma, jos sekoittaa haluaa niin vermutin tai tonic-veden kanssa.

        vessan veteen.


    • kuulehan

      PÄÄHÄSI, juntti!

    • giniä ja grapea

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      436
      6347
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      125
      3659
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      95
      2439
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1909
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      111
      1271
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      84
      1245
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1065
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      62
      1048
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      950
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      43
      941
    Aihe