rantajamit

Aika kalliit liput kun ajattelee Lahden Öitä ym. vastaavia tapahtumia.. Kantsisko tulla n. 100 km:n takaa?
5801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..tulla kauempaakin,kunhan hankit yösijan ja tarpeeksi rahaa mukaan. meno on mahtava ja esiintyjät tänäkin vuonna hyviä..ja hauskaa on taatusti! rantajamit "paisuvat" vuosi vuodelta..mutta hyvin aina on mennyt. Kaunis ranta-alue keskellä kaupunkia ,joten jatkopaikallekin on lyhyt matka.. Sinne vaan mukaan bailaamaan!

Äänestä
  • Todella kalliit liput on suhteessa tarjontaan...Eipä tuo tapahtumana niin kauhean erikoinen ole, mutta tervetuloa kokeilemaan!

    Äänestä

  • tervetuloa. kirjoitti:

    Todella kalliit liput on suhteessa tarjontaan...Eipä tuo tapahtumana niin kauhean erikoinen ole, mutta tervetuloa kokeilemaan!

    Joten voisihan sitä ajankuluksi lähteä katsomaan.

    Äänestä

niin ihastelemaan Aurlahden rannan ympäristössä olevaa ruusumerta.
Mikä MAHTAVA tuoksu.

Äänestä
  • Eipä esiintyjissä mitään vikaa (Meurman-Ronski Gang-Koivuniemi), mutta petyin suuresti kun portilla otettiin lipusta törkeät 30 euroa vaikka oli S-kortti tyrkyllä!! Jamien kotisivuilla sanottiin, että S-kortilla 26 euroa, mutta ei puhuttu mitään, että ennakkoon. Tuo 26 euroakin tuntui jo huikealta verrattuna muihin vastaavankaltaisiin jameihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten on... kirjoitti:

Aika kalliit liput kun ajattelee Lahden Öitä ym. vastaavia tapahtumia.. Kantsisko tulla n. 100 km:n takaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu