ajelee viininpunaisella maasturilla varokaa naiset rahat menee
auervaara
5
1740
Vastaukset
- huhhuh1
Oho ja niitä ei monilla täällä pyörivillä ole?
- Uteliaana1
Mistä muusta mokoman tunnistaa, kuin autosta?
Ajattele kaikkia niitä viattomia ressukoita, joilla on sellainen auto ja joita nyt kenties syyttä epäillään pelkän auton perusteella.
Tärkeämpää olisi tietää minkä näköinen on mies. - Hei haloo?
2008 ?
- Yhden tietävä
Tiedän yhden jolla on ollut monta vuotta viininpunainen maastoauto, Range Rover.. Piti siitä kuvaa aikoinaan profiilissaan mut ei ole pariin vuoteen enään pitänyt.. Pyörinyt vuosia suomella ja viettää aikaansa eri chateissa päivittäin ja mitä kattoo vieraskirjaa niin hyvin osaa pyörittää naisia.. Kiertäkää kaukaa jos törmäätte.. Osaa hommansa mutta minua ei onneksi saanut huijattua vaikka yritys oli kova.. Narsistin elkeet ja pahasti..
- häntäjoonas
pystylamppusella mesellä saa kanssa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283577Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142860Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt292817Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212781Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162458Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771782Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501708Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261686Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431481- 1501379